references

En prestijli kurumlardaki mentorlar, koçlar ve danışmanlar Mentornity hakkında neler söyledi ?

Emre Kurttepeli

GALATA BUSINESS ANGELS

Başkan

"İlk defa Mentornity'i kullanarak bir GBA Mentor Clinic gerçekleştirdik ve insan gücü ile ilerlediğimiz önceki organizasyonlara göre akış çok daha düzenli ve verimliydi. Herkes ajandasını önden görebildi. Mentorlarla girişimciler görüşme öncesi tanışarak hazırlanabildiler. Hatta görüşme sonrasında da Mentornity üzerinden irtibatta kalmaya devam ettiler. Daha önce bu organizasyon için ortalama 10 kişi bize yardımcı olurdu, bu sefer sadece Mentornity kullanarak halledebildik; işimizi çok kolaylaştıran ve etkin hale getiren bir servis oldu."

Cavit Yantaç

MICROSOFT

Genel Müdür Yardımcısı, Türkiye

"Mentornity, GBA Mentor Clinic’te yoğun olarak kullanma imkanına kavuştuğum bir araç oldu. Benim için en büyük avantajı, son derece kaotik geçme olasılığı olan bir mentorluk sürecini son derece kolay işler hale getirdi. Mentor-mentee buluşmasını, mentorların mentee’yi önceden tanımasını, mentorlukla ilgili notların alınabilmesini sağlayan, hayat kolaylaştırıcı bir araç olduğunu gördüm."

Deniz Gürkan

TÜRKİYE İŞ BANKASI

Kurumsal Bankacılık, Pazalama Müdür Yrd.

"Mentornity’i dahil olduğum mentorluk programlarında keyifle kullanıyorum. Kullanıcı dostu tasarımı ve kolay kullanımı ile çalışmalarımda çok büyük rahatlık sağlıyor. Gelecek randevularımı yönetebiliyor, geçmiş görüşmelerimi görüntüleyebiliyor ve görüşmelerim hakkında notlar alabiliyorum."

Gaye Or

PayU

Pazalama Müdürü.

"Mentornity ile uzun süredir birlikte çalışıyoruz. Şirket içinde mentorluk bilincinin ve farkındalığının yaratılmasında önemli katkıları olan Mentornity, firmamıza şirketlerle yakından görüşme imkanı da sunarak büyük bir değer yaratıyor."

Ömürden Sezgin

N11.com

Marka Pazarlama Müdürü

"Mentornity sayesinde İTÜ Çekirdek içerisinde, ilgili projelerle toplantıları ve görüşmeleri daha organize çözebiliyor, kendi takvimi daha detaylı planlıyorum. Bir organizasyonun etkin işlemesi ve takibi için çok gerekli bir uygulama. Ellerinize sağlık."

Mertol Altınay

ANADOLU ISUZU

İş Geliştirme Sorumlusu

" Mentornity, mentorların zaman planlaması açısından oldukça başarılı, saat kaçta, kimle görüşeceğimi rahatlıkla planlayabiliyorum."

Kazım Yalçınoğlu

SMARTS UNITED

Kurucu & CEO

"Mentornity'nin çok faydalı ve etkin bir girişim olduğunu düşünüyorum"

H. Basri Akırmak

AMAZON

Müşteri Hizm. & Çözüm. Kıdemli Danışman

"2016 yılından beri ellinin üzerinde Startup ile mentor görüşmesi gerçekleştirdim. Dijitalleşmenin, Büyük Veri Analizinin; İş ve Bilgi Teknolojileri (BT) Stratejilerine yön verdiği bir dönemde Mentornity platformu, Kuluçka Merkezi’ndeki tüm paydaşlara ortak bir “kolektif hafıza” sağlıyor. Girişimci, mentor ve teknokent yönetiminden oluşan ve bir arı kovanını andıran bu karmaşık ekosistem, Mentornity platformu sayesinde kurumsal bir nitelikte koordine ediliyor"

Tunç Berkman

VESTEL

Genel Müdür Yardımcısı

"Mentornity, hem danışmanlık vereceğim grupları daha önce tanımak hem de danışmalık zaman planını yönetmek için ciddi kolaylık ve verimlilk sağladı."

Görkem Gökçe

G.Y. ATTORNEY PARTNERSHIP

Genel Müdür Yardımcısı

"Mentornity, girişimler hakkında kısa ve öz olarak yeterli bilgiyi ve bunun yanı sıra hızlı bir şekilde organize olunmasına olanak vererek hem benim zamanımın hem de girişimlerin zamanlarının efektif bir şekilde kullanılmasını sağladı."

Savaş Ünsal

KİTLESEL FONLAMA DERNEĞİ

Kurucu Başkan

"Mentornity Girişimciler ve Mentorların birbirleriyle daha hızlı ve etkin iletişimleri sağlayan bir platform oldu. Platformdaki video konferans özelliğini İstanbul dışındaki Girişimcilerle iletişim için kullanmak ayrı bir kolaylık sağlıyor."

Naci Adalılar

FMV IŞIK ÜNİVERSİTESİ

Öğretim Görevlisi

"Mentornity'nin canlı görüşme özelliği sayesinde kuluçkadaki girişimcilerle mekan sınırlaması olmadan, bağlantı, kurulum ve üyelik gerekmeden online iletişim kurabildim ve bu da onlara daha çok vakit ayırmamı, kendi vaktimi de daha verimli bir şekilde kullanmamı sağladı."

Mehmet Buldurgan

ŞİRKET ORTAĞIM MELEK YATIRIM AĞI

Kurucu Başkan

"Mentornity yeni nesil bir hizmet ürünü. Mentor ile menti arasında müthiş bir iletişim köprüsü kurarak inanılmaz verimlilik sağlamakta. Bence her kulucka merkezi için olmazsa olmaz bir çözüm."

Harika Yalaza

DENİZBANK INTERTECH

IT Güvenliği ve Risk Yönetimi

"Mentornity ,İTÜ Çekirdek'e ayırdığımız zamanın planı, kimlerle nasıl görüşeceğimizi görmek açısından çok faydalı oldu."

Dr. Özgür Zan

DONE LABS

Genel Müdür

"Mentornity platformunu hem İTÜ ÇEKİRDEK'te bir mentor olarak hem de İTÜ GATE sürecinde mentorluk desteği alarak kullandım. Birden fazla mentor veya mentee ile çalıştığınızda her bir görüşmeyi organize etmek, not almak, bir sonraki görüşme için hazırlık yapabilmek Mentornity ile son derece pratik oldu. Mentornity'nin bu alandaki önemli bir açığı kapadığını düşünüyorum ve çalışmalarında başarılar diliyorum."

Nuri Murat Avcı

TÜGİM

Başkan

"Tüm Girişimci ve İş Mentorları Derneği (TÜGİM) Başkanı olarak girişimcilik ekosisteminde faaliyet gösteren tüm dernek ve oluşumlara tavsiye ettiğim ve bizzat kullanıcısı olduğum bir online yazılımdır. Gerek randevulaşma, gerekse haberleşme konusundaki modern yöntemleri vasıtasıyla odaklı bir hizmet sunması sayesinde ekosistemin canlılığına önemli katkılar sağlar. Mentornity ekibi, programı sürekli iyileştirme konusunda yoğun gayret sarfeder ve tavsiyelerimizi dikkate alır."

Bülent Yılmaz

Liberro

Kurucu CEO, Startup Mentor

"Mentornity sayesinde mentor görüşmelerimi daha organize yapmaya başladım ve bu sayede üretkenliğimin arttığını düşünüyorum."

Onur Kutlu Gago

Tale Company

Kurucu CEO

"Mentornity'i İTÜ Çekirdek'te verdiğim mentorluk için kullanıyorum ve oldukça memnunum. Mentorluk hizmeti veren tüm oluşumlara tavsiye ederim. Süreci oldukça kolay hale getiriyor."

KURUMSAL GELİŞİM PROGRAMINIZI ÇOK KOLAY BİR ŞEKİLDE YÜRÜTÜN!

Mentornity, mentorluk, koçluk ve danışmanlık programları için geliştirilmiş pratik bir sistemdir. Şirketler, Girişimcilik Merkezleri ve Organizasyonların tecrübe paylaşımını düzenli ve ölçülebilir hale getirip, iş yüklerini ortadan kaldıran verimli bir araçtır. Kurum Çalışanlarınız, Girişimcileriniz, Kendi Mentor ve Danışmanlarınız ile birlikte kullanacağınız size özel, dışa kapalı bir platformdur. Hemen kurumunuzda ücretsiz deneyin!

Mentornity size daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşatmak için tarayıcınızda çerez bulundurmaktadır. Detaylı bilgi için Kullanım Sözleşmesi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.